9 Haziran 2018 Sınav Sonuçları

Değerli öğrencimiz,
Yeni çıkan yönetmeliğe göre artık Kurs Bitirme Belgeleri ne not yazılmamaktadır. Bu nedenle sınav notlarını açıklamıyoruz. Yazılı ve sözlü sınava giren tüm kursiyerlerimiz belge almaya hak kazanmıştır. Belgeler hazırlanma aşamasındadır ve yaklaşık on gün içerisinde hazır olacaktır. Belgeler hazır olduğunda yine bu bölümden duyuru yapılacaktır. Belgelerinizi almaya gelirken sınav giriş kartınızı yanınızda almayı unutmayınız

Online Eğitim Nedir?

Bir veya birden fazla kursiyer için, internet üzerinde verilen canlı ve etkileşimli çevrimiçi eğitimdir. Kursiyerler;
– İnternet aracılığıyla belirlenen saatte; kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifrelerini kullanarak online eğitim sınıfa bağlanırlar.
– Evde ya da bulunulan ortamda, bilgisayar veya akıllı telefonlarla eğitim takip edebilir.
– Eğitime aktif olarak katılabilir, soruları cevaplandırabilir ya da söz verildiğinde, sesli ve görüntülü bağlantı yaparak soru sorabilir.

Neden Online Eğitim Almalıyım?

Somel Bilgisayar Kursu; bilgiyi en verimli haliyle sunuyor. İstediğin bilgilere erişebilmek için onlarca kitap, makale ya da video izlemenize gerek yok. Bu sayede hem zaman tasarrufu yapıyor, hem birebir ders alıyor gibi, hem de sınıf ortamında alacağın derslere vereceğin ücretlerden çok daha düşük bir maliyetle öğrenebiliyorsunuz.

Online eğitim (e-öğrenme), tartışmasız günümüzün ve geleceğin en önemli trendlerinden biri. Kurslarda harcanan zaman kaybı, ücretler ve kişiler arasındaki seviye farkları göz önünde bulundurulduğunda çok daha ekonomik.  Web tabanlı olması nedeniyle trafikte, iş yerinde, evde, parkta ya da her nerede olursanız olun izleme şansınız var. Ayrıca dilerseniz anlamadığınız için ya da uzun süre kullanmadığın için unutmaya başladığın konulara kolayca dönebilirsin.

‘’Tercihim, Geleceğim’’  diyorsanız Somel Bilgisayar Kursu ile kariyerinizde destek alın.

Nasıl Eğitim Alabilirim?

  1. Hedefinizi Belirleyin

Kariyerinizi üst basamaklara çıkarmak ve bunu her yerde öğrenerek kolayca başarıya ulaşmak mı istiyorsunuz? Size en uygun öğrenme planını uzaktan eğitim ile oluşturun.

  1. Deneyimli Uzmanlarla Öğrenin

Sizin yaşadıklarınızı yaşamış uzman eğitim kadromuz ile tanışabilir, eğitimlere tek tık ile katılabilirsiniz. Tecrübelerden faydalanarak deneyimlerden ders çıkarın.

Neden Somel Bilgisayar Kursu?

  1. İlerlemenizi Takip Edin

Size özel paneliniz ile sürekli gelişiminizi kontrol edebilir, eksiklerinizi tespit edebilirsiniz. Her gün yeni bilgi edinerek, Uzaktan Eğitim ile motive olun.

Neden Sertifika Almalısınız?

Sertifikalı olmak, özgeçmişinizin diğerlerinden bir adım öne çıkmasını sağlar. Meslekte, sektörde ilgili yeteneklere sahip olduğunuzun ve öğrenme isteğinizin bir göstergesidir.

Onlarca farklı bilişim eğitimi veya mesleki eğitim ile kariyerinizde yükselmek için bizimle iletişime geçiniz